''Kızılırmağın Doğduğu Kent''

Başkan Açıl, İstişare Eden Yanılmaz

305
Belediye Başkanımız Sayın Murat Açıl; kısa süre önce vatandaşlara müjdesini verdiği köylere ziyaret projesinin startını verdi. İlçe merkezimize 39 km uzaklıkta bulunan Ortakdaracık ve 33 km uzaklıkta bulunan Boğanak köylerine ziyaret eden Başkan Açıl; “Fırsat buldukça ilçe merkezimizde vatandaşlarımızla bir araya gelerek ortak akılla hareket etmeye gayret gösteriyoruz. ‘İstişare eden yanılmaz’ anlayışıyla artık cumartesi günlerimizi de köylerde yaşayan vatandaşlarımız için ayıracağız. Biliyoruz ki danışan akıl hata yapmaz.
Mahallelerimizde, sitelerde ve köylerimizde vatandaşlarımız ile görüşerek, talep ve önerilerini alıp değerlendiriyoruz. Misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri için Ortakdaracık ve Boğanak köyü sakinlerine teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımız ile sohbet ederek onların sorunlarını dinleme imkanı bulduk. Daha yaşanabilir bir İmranlı için onlarla fikir alışverişinde bulunduk” dedi. 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku