''Kızılırmağın Doğduğu Kent''

Geleceğe Bir El Sende Uzat!

444

“Gençliği yetiştiriniz. Onlara bilim ve kültürün olumlu fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız. Özgür fikirler uygulamaya geçtiği zaman, Türk milleti yükselecektir.”
Mustafa Kemal ATATÜRK

Sevgili dostlar,
Çocuklarımız adına sizlerle bir dayanışmaya ihtiyacımız var. Her zaman olduğu gibi bu çalışmada da bizleri yalnız bırakmayacağınıza inancımız tamdır. Çocuklarımızın sizlerden gelecek desteklerle geleceğe daha emin adımlarla yürümesini sağlamaya katkı sunmak istiyoruz. Haydi gelin çocuklarımıza eğitim desteği verelim.
Desteğe ihtiyacı olan öğrencilerimizi sizlerle buluşturmak istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki onlara yapacağımız her yatırım geleceğimize yatırım olacaktır. Sizden gelecek küçük bir destekle eğitimlerine katkı sağlamanız mümkün.

Öğrenciler için düşünülen burs miktarı 9 ay süresince aylık 300 tl şeklindedir. Her bir yardım sever bir öğrenci ile eşleştirilecektir. Burslarınız sizler tarafından direk öğrencilerin banka hesaplarına aktarılacaktır. Belediyemizin bu konuda ki pozisyonu yardımseverler ve öğrencileri buluşturmak ve süreçleri yönetmek şeklinde olacaktır. Belediyemize herhangi bir para transferi olmayacaktır.
İmranlı Belediyesi olarak dayanışmamıza verdiğiniz desteğiniz için öğrencilerimiz adına sizlere şimdiden teşekkür ediyoruz.

Murat AÇIL
İmranlı Belediye Başkanı

Not:
❗*Bu kampanyada ki dayanışma katkısının yüzde doksanlık kısmı İmranlı’da okuyan ve dışarıdaki İmranlı’lı öğrencilerimiz için, kalan yüzde onluk kısım ise genel anlamda başarılı ihtiyaç sahibi çocuklarımız için planlamıştır.
❗* öğrencilerimiz ve burs verenlerin kişisel bilgileri kendi istekleri dışında paylaşılmayacaktır.
Herhangi bir yerde veya biriyle sizin onayınız olmadan paylaşılmayacaktır.
İletişim: 0 (539) 778 8020 whatsapp hattı veya instagram sayfamızın mesaj bölümünden ulaşabilirsiniz.

‼️*Lütfen yardımseverlerimiz ve öğrencilerimiz linkteki formu doldurmayı unutmayınız.

FORUM DOLDURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku