''Kızılırmağın Doğduğu Kent''

İmranlı’da Değişim Devam Ediyor

982

İmranlı Terminal Binası Tamamlandı

İmranlı Belediyemiz tarafından atıl durumda bulunan İmranlı Terminali Belediye Başkanlığımız öncülüğünde yenilerek İmranlı ilçemize yakışır bir şekilde yeniden düzenlenmiştir.

İmranlı Belediye Başkanlığımız tarafından kiralama yöntemiyle iş dünyası temsilcilerine tadilat ve onarım işleri yaptırılan İmranlı Terminal binamız yeni görüntüsü ile İmranlı Otogarı ve Bizimora İmranlı yöresel ürünleri markası satış yeri ve üretim alanı olarakta hizmet veriyor.

İmranlı girişinde D100 karayolu üzerinde hem ilçeden geçen araçlar için çirkin bir görüntü oluşturan İmranlı Terminali yenilenmiş hali ve peyzaj düzenlemeleri ilede ilçeye marka değeri katmıştır.

Yıllarca atıl bir durumda bekleyen İmranlı Terminali artık yeni yüzüyle hizmetinizde…

İmranlı Terminal binası otogar olarak hizmet verdiği gibi içerisinde İmranlı yöresel ürünleri ve İmranlı tanıtımına büyük katkı sağlayacak olan imranli.tv stüdyoları olarakta hizmet verecektir…

İmranlı Terminal binasının önünde D100 karayolu üzerinde hazırlamış olduğumuz İmranlı Balını anlatan figürlerimiz ve çevre düzenlemelerimizde tamamlanarak halkımızın ve misafirlerin hizmetine açılmıştır.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku