''Kızılırmağın Doğduğu Kent''

İmranlı Belediyesi Çevre Düzenlemeleri

364

İmranlı Belediyesi Çevre Düzenlemelerine Hız Verdi

İmranlı Belediyesi olarak İmranlı Belediye binamız ile birlikte belediyemiz önündeki alanlarda peyzaj düzenlemesi gerçekleştirdik. Ayrıcı İmranlı Belediyesi önüne Atatürk büstü oluşturduk, İlçe merkezindede peyzaj düzenlemesi gerçekleştiren İmranlı Belediye Başkanlığımız Kızılırmağın kenarında yapımı tamamlanan Hasret Gültekin Parkı içerisindede peyzaj düzenlemeleri gerçekleştirdi. Ayrıca ilçe merkezimizdeki alanlara bilboard reklam panolarının kurulumunu gerçekleştirdik…

İmranlı Belediye Başkanlığı sizler için çalışmaya ve düzenleme yapmaya devam ediyor.

İmranlı Belediyesi olarak İmranlı ilçemizde belirlediğimiz noktalara bilboard reklam panoları kurduk. Reklam panolarını ilçemize bağışlayan DSIGN firmasınada ayrıca teşekkür ederiz.

İmranlı Belediyesi hizmet binamız ile birlikte İmranlı Belediyesi önündeki çevre düzenlemeleri, peyzaj çalışmaları ve Atatürk büstümüz ışıklandırılarak hizmete girmiştir.

İmranlı Terminal çevresi peyzaj çalışmaları ve İmranlı markası İmranlı Balını anlatan Bal Figürü çalışmaları İmranlı Belediye Başkanlığımız tarafından tamamlanmıştır.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku